Instalacja sprzętu audio

Jeśli będziemy mieli już kupiony taki sprzęt, który spełnia nasze oczekiwania musimy wziąć się za jego montaż oraz uruchomienie. Tutaj jest to bardzo ważna sprawa i warto się zdecydować na profesjonalną instalację, szczególnie że urządzenia muszą być dopasowane do pomieszczeń, w których będą się znajdować.

instalacja sprztętu audioGdy korzystamy z pomocy specjalistów przy instalacji będziemy mogli liczyć na to, że wszystkim dobrze się oni zajmą a jednocześnie będą nam w stanie podpowiedzieć jakie rozwiązania wybrać, by instalacja była dla nas wygodna i korzystna. Oczywiście mogą oni zająć się kompleksową usługą jak i też zaoferować nam tylko wykonanie części prac. Tutaj decyzja zależy już od nas.

Mamy trzy podstawowe opcje do wyboru.

PODSTAWOWA

W tym rozwiązaniu montaż będzie realizowany w pomieszczeniach, które są już wyremontowane i zamieszkałe i nie będzie już możliwości prowadzenia rozbudowanych prac. W związku z tym można zastosować specjalnie przygotowane uchwyty do telewizora oraz sprzętu audio. Możliwości jest w tym względzie sporo, ale lepiej będzie, jeśli będziemy jeszcze przed remontem i wtedy możemy wybrać bardziej rozbudowaną opcję montażową.

MIDI

instalacja sprzętu audioTo opcja przeznaczona dla osób, które są jeszcze przed remontem mieszkania lub też dopiero go zaczęli. W takim przypadku mogą zdecydować się na szerszą pomoc, w której znajdować się będzie między innymi usługa związana z przygotowaniem sprzętu, którzy może być zakupiony oraz całego projektu, według którego montaż potem będzie realizowany. Oczywiście firma może się zająć także nadzorowaniem wszystkich wykonywanych prac. W tej opcji możliwości są naprawdę liczne i można z niej skorzystać, jeśli chcemy mieć dobrze przygotowaną całą instalację i zrealizowaną na odpowiednim poziomie.

MAXI

To już opcja maksymalna, w której firma zajmie się przygotowaniem kompleksowo całego projektu i weźmie również pod uwagę montaż takich elementów jak ruchome dodatki, ekrany, telewizory, które będą wychodzić ze ściany. To rozwiązania, które najlepiej wdrożyć w trakcie budowy domu.

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.