Beyerdynamic LAGOON ANC TRAVELLER - słuchawki Bluetooth® z personalizacją dźwięku i aktywną redukcją szumów

Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów (ANC) i technologią hybrydową

Niezakłócony dźwięk beyerdynamiczny z lub bez ANC

Wskaźniki LED i elementy sterujące na ekranie dotykowym

Innowacyjna technologia Bluetooth® i integracja z systemem audio MOSAYC

Dostępny również w kolorze ciemnoniebieskim / brązowym Lagoon ANC Explorer

 

Bądź obywatelem świata

Zestawy słuchawkowe LAGOON ANC otwierają nowy świat dźwięku i zaawansowania technologicznego. Po prostu usiądź wygodnie i rozkoszuj się ciszą lub słuchaj muzyki, filmów i audiobooków. To, co czyni słuchawki LAGOON ANC wyjątkowymi, to fakt, że niezależnie od tego, czy korzystasz z funkcji ANC, czy nie, nadal brzmią one doskonale.

 

Doskonała aktywna redukcja szumów

Kto nie chciałby wślizgiwać się w codzienne życie w rytm ulubionej piosenki? Nieważne, czy chcesz się po prostu zrelaksować, czy skupić na ważnych sprawach bez żadnych zewnętrznych zakłóceń. Umożliwia to hybrydowa technologia cyfrowej funkcji ANC o dwóch regulowanych poziomach intensywności, która blokuje wszelkie zewnętrzne hałasy, nie pogarszając jakości dźwięku.

 

Doskonały dźwięk z funkcją ANC lub bez niej.

LAGOON ANC oferuje najlepszą wydajność Bluetooth® dzięki najnowszym kodekom audio Qualcomm® aptX™, aptX™ Low Latency i AAC. Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia z systemem Android czy iOS, możesz liczyć na doskonałą jakość dźwięku. Zestaw LAGOON ANC nadal brzmi doskonale, nawet gdy funkcja ANC nie jest aktywna lub gdy kabel jest podłączony do stacji dokującej.

 

Żywotność baterii do 45 lat

Słuchawki zapewniają do 45 lat pracy akumulatora bez funkcji ANC i 24,5 roku z funkcją ANC.

 

Wyraźne wskazówki głosowe

Aby zapewnić wyraźną mowę, zestaw LAGOON ANC wyposażono w technologię Qualcomm® cVc™. Zintegrowane wskazówki głosowe są dostępne w języku niemieckim i angielskim. Dzięki temu rozmowy biznesowe nie będą utrudnione bez względu na miejsce pobytu.

 

MOSAYC. Szacunek dla szczegółów.

Nasze uszy są wyjątkowe i zmieniają się w ciągu całego życia. Jak w mozaice, niektóre części krajobrazu dźwiękowego zostają wyciszone lub zagubione. Unikalne dostosowanie aparatu MOSAYC do indywidualnych potrzeb użytkownika Mimi Defined™ dokładnie kompensuje te zmiany, dostosowując się precyzyjnie do możliwości uszu.

 

Reflektor

Wielokanałowe, wielokierunkowe oświetlenie LAGOON ANC ułatwia pracę. Wystarczy na chwilę zdjąć słuchawki i sprawdzić poziom naładowania baterii oraz połączenia Bluetooth®, aby przekonać się, która strona jest lewa, a która prawa. Dopóki masz założone słuchawki, nie będą Ci przeszkadzać śpiochy ani wskaźnik stanu.

 

Kompaktowe przechowywanie.

Poduszki uszne można złożyć razem, co ułatwia ich transport. Dzięki temu można je umieścić w twardym etui i mieć pewność, że słuchawki LAGOON ANC będą niezawodnie chronione.

 

Twój osobisty asystent

Dotykając środkowej części panelu dotykowego Lagoon ANC przez około 2 sekundy, można aktywować osobistego asystenta w smartfonie lub tablecie (np. Siri® lub Google Assistant™).

 

Wysokiej jakości materiały i wysoki poziom komfortu

Wygodna konstrukcja LAGOON ANC sprawia, że te słuchawki są idealnym towarzyszem. Wyprofilowane poduszki douszne są wykonane z wysokiej jakości pianki z pamięcią i formowanej skóry, dopasowują się do anatomii ucha, zapewniając niezrównany komfort. Znajdują się one blisko ucha i neutralizują hałas otoczenia nawet bez systemu ANC. Opaska z wysokiej jakości stali nierdzewnej wygodnie leży na głowie. Nie za ciasne, ale jednocześnie bezpieczne.

 

Łatwa obsługa.

Ekran dotykowy w prawej słuchawce umożliwia prostą obsługę za pomocą palca.

 

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.