Layla Aion to wszechstronne zestawy IEM firm Astell & Kern oraz JH AUDIO.

Astell & Kern, we współpracy z firmą Jerry Harvey Audio na targach Hong Kong AV Show 2019 zaprezentowali zaktualizowany model swoich flagowych słuchawek.

Pierwsza Layla, wydana w 2014 roku, zasłużenie zdobyła sławę. Od tego czasu ukazała się limitowana edycja Layla - Carbon Fiber Edition (z obudową z włókna węglowego) oraz Full Metal Jacket (w wersji tytanowej).

Layla Aion łączy w sobie przeszłe, obecne i przyszłe osiągnięcia firmy Jerry Harvey Audio. Biorąc pod uwagę oryginalne brzmienie Layli, a następnie łącząc je z nieustannie doskonalonymi procesami produkcyjnymi oraz najnowszymi technologiami i osiągnięciami firmy, Layla AION jest uznawana za "najlepsze słuchawki dostępne obecnie na rynku".

Wszechstronny zestaw Layla AION jest produkowany przez ten sam zespół konstruktorów, który produkuje monitory na zamówienie w firmie Jerry Harvey Audio.

Każdy produkt przechodzi indywidualny proces formowania z włókna węglowego, jest dostrajany na najnowocześniejszych urządzeniach o wysokiej precyzji i montowany ręcznie.

W każdej słuchawce znajduje się 12 przetworników armaturowych - po cztery dla każdego segmentu częstotliwości. Przetworniki umieszczone są w specjalnej obudowie tubowej Sonic Tube Chassis i wyposażone w technologię freqphase zaprojektowaną w celu zminimalizowania wymaganej objętości akustycznej oraz wyrównania fazowego i czasowego wszystkich trzech pasm częstotliwości.

Głośnik Layla AION wyposażono również w regulację basów, umożliwiającą dostosowanie poziomu basów od płynnej odpowiedzi do podbicia basów 0 - +13dB.

Słuchawki są dostarczane z posrebrzanym kablem OFC 4N wyposażonym w niemieckie złącza irydowe zapewniające najbardziej niezawodne połączenie. Przewód nie ulega utlenianiu, a część przylegająca do słuchawek jest wyposażona w dodatkową izolację z efektem pamięci, która tworzy wkładki douszne. W zestawie znajduje się również niezbalansowany kabel połączeniowy 3,5 mm i zbalansowany 4-pinowy kabel połączeniowy 2,5 mm, karbonowy futerał oraz różne poduszki słuchowe, które idealnie dopasują się do Twoich uszu.

Odtwórz stronę

Astell&Kern Layla AION w naszym katalogu

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.