FiiO BTA10 - najfajniejsze akcesorium do słuchawek Audio-Technica ATH-M50x!

Firma FiiO podjęła ryzyko wypuszczenia na rynek akcesorium, które jest kompatybilne tylko z jednym modelem słuchawek. Audio-Technica ATH-M50x - jeden z referencyjnych modeli japońskiej marki ma zrównoważone brzmienie, doskonałą ergonomię i kosztuje całkiem rozsądne (jak na swoje brzmienie i funkcjonalność) pieniądze.

Chociaż bezprzewodowa wersja tych słuchawek jest spodziewana tylko na Ukrainie, FiiO wypuściło specjalny moduł bezprzewodowy dla M50x.

FiiO BTA10 podłącza się do złącza przewodowego na słuchawkach i całkowicie wtapia się w obudowę muszli słuchawek Audio-Technica ATH-M50x. Mała wypukłość na dole to mikrofon z redukcją szumów cVc. Na obudowie adaptera znajdują się przyciski do obsługi wywołań i sterowania odtwarzaczem.

Adapter jest wyposażony w układ Bluetooth Qualcomm QCC3005, który zapewnia zasięg transmisji do 10 metrów. Czas pracy na baterii wynosi do 8 godzin. Wzmacniacz to TPA6132A2, który zapewnia głośność i jakość dźwięku porównywalną z połączeniem przewodowym.

Obsługiwane są kodeki AAC, aptX, aptX Low Latency i SBC.

Już dostępne, w tym wariant dla MSR7.

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.