Blue Compass - najwyższej jakości statyw mikrofonowy

Compass to wysokiej jakości ścienny statyw mikrofonowy z wewnętrznymi sprężynami i wbudowanym systemem zarządzania kablami, idealny do zastosowań w transmisjach, grach, podcastingu, voice castingu i innych. Płynne, ciche działanie i opływowy kształt słupka kolumny Compass sprawiają, że jest on idealny do stosowania z mikrofonami o wadze do 1 kg, takimi jak Yeti i Blackout Spark SL.


Projekt poziomu studyjnego
Masz dość skrzypiących, chropowatych podstawek? My też nie! Compass charakteryzuje się wysokiej klasy konstrukcją studyjną, wytrzymałą aluminiową konstrukcją, wewnętrznymi sprężynami i wbudowanym systemem zarządzania kablami. Wszystkie zawiasy są dokręcane ręcznie, dzięki czemu nie trzeba używać żadnych narzędzi. Dzięki możliwości obrotu o 360 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara, nadaje się do stosowania w każdej sytuacji. Lekki i cichy kompas po zainstalowaniu pozostaje bezpiecznie zablokowany w miejscu, a zacisk C zapewnia stabilne zamocowanie podstawy na stole warsztatowym. Podłącz mikrofon Yeti i ramię montażowe Radius III do kompasu i ciesz się profesjonalną wydajnością.


Transmisje strumieniowe gier, podcasty i fordcasty
Compass to Twoja tajna broń do transmitowania gier na Twitchu. Kompas umożliwia umieszczenie mikrofonu dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Stojak można umieścić przed sobą, gdziekolwiek się chce. Compass idealnie nadaje się do gier lub podcastów i natychmiast olśni Twoich odbiorców.


Stojak mocowany elastycznie za pomocą piasty stołu
Jeśli chcesz na stałe przymocować kompas do biurka, będziesz potrzebował tulei do wsuwania kompasu w biurko oraz instrukcji instalacji zawartych w Podręczniku szybkiej obsługi kompasu.

Główne cechy


CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA


Kompletny zestaw:
Pręt do stołu roboczego, zacisk C do mocowania do stołu roboczego, adapter 3/8" na 5/8"

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.