Grzmoty Bananaz - wsłuchaj się w ciszę

Zatyczki Bananaz Thunderplugs to ergonomiczne zatyczki do uszu służące do ochrony słuchu w głośnym otoczeniu.

Koncerty na żywo, kluby, festiwale, pracujące maszyny i zwykły hałas w domu mogą być nieprzyjemne, a nawet traumatyczne w skutkach. Dźwięk o natężeniu powyżej 80 dB może być szkodliwy, a powyżej 100 dB istnieje ryzyko uszkodzenia słuchu.

Zatyczki przeciwgrzmotowe to proste i sprytne akcesorium, które pozwala ograniczyć wpływ głośnych dźwięków.


Thunderplugs Classic to jeden zestaw wysokiej jakości zatyczek do uszu z aluminiowym etui na kolczyki. Specjalny filtr muzyczny zapewnia redukcję hałasu o średnio 18 decybeli na wszystkich częstotliwościach, dzięki czemu użytkownik jest chroniony przed szkodliwymi dźwiękami. Idealny na imprezy, do klubów i do tworzenia muzyki.


Thunderplugs Pro to gama zatyczek do uszu klasy premium z filtrem Pro Filter, umożliwiającym wybór tłumienia 18dB lub 26dB. Dzięki temu można wybrać własny poziom tłumienia w zależności od wydarzenia, w którym się uczestniczy, co zapewnia najlepszą możliwą ochronę słuchu. Jest on również dostarczany w kompaktowym i stylowym etui.

Zatyczki do uszu Bananaz spełniają wszystkie wymagania UE w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Są one testowane i certyfikowane zgodnie z normą EN 352-2, czyli wymogami UE w zakresie jakości środków ochrony słuchu. Dzięki Bananaz możesz w spokoju cieszyć się muzyką.

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.