IsoAcoustics obiecuje izolację Hi-Fi dzięki nowym urządzeniom Delos

Aby komponenty głośnikowe działały optymalnie, nie mogą być narażone na wibracje własne ani na rezonans innych elementów systemu.

Jednym ze sposobów odizolowania np. gramofonu jest umieszczenie go na specjalnej platformie izolacyjnej, takiej jak stworzona przez firmę IsoAcoustics.

Kanadyjska firma IsoAcoustics, uznany lider w produkcji statywów głośnikowych i podstawek antywibracyjnych do sprzętu Hi-Fi i Hi-End, zaprezentowała nową generację platform antywibracyjnych Delos.

Nowe platformy, nazwane tak na cześć mitologicznej greckiej wyspy, mają formę dość atrakcyjnej bryły, łączącej gęsty klon z izolatorami IsoAcoustics, zaprojektowanymi w celu maksymalnego zminimalizowania drgań powodowanych przez urządzenia i czynniki zewnętrzne.

Opatentowana konstrukcja jest dostępna w dwóch rozmiarach: 45,5cm (szerokość) x 38cm (głębokość) i 56cm (szerokość) x 40,5cm (głębokość), dostępne są opcje 4,5cm lub 7,5cm. Większy rozmiar ma dodatkowy rząd zintegrowanych izolatorów, a jego maksymalna nośność wynosi 40,8 kg (grubość 4,5 cm) lub 45,4 kg (grubość 7,5 cm). Z kolei mniejszy rozmiar może obsługiwać urządzenia hi-fi o masie do 24,9 kg (grubość 4,5 cm) i 29,5 kg (grubość 7,4 cm).

Seria Delos firmy IsoAcoustics pojawi się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych na początku lipca w cenie od 399,99 USD.

Aktualna oferta IsoAcoustics jest dostępna w naszym katalogu.

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.