Słuchawki Bose OE2/OE2i

Firma wprowadziła nowy model kompaktowych słuchawek zamkniętych - Bose OE2, a także ich wersję dla osób niepełnosprawnych - Bose OE2i z pilotem i mikrofonem. Nowość charakteryzuje się doskonałym, czystym dźwiękiem i mocnymi, solidnymi basami. Jak zawsze w przypadku firmy Bose nie ma żadnych funkcji - "jakość dźwięku jest ważniejsza niż funkcje!". Opracowana przez firmę Bose technologia Acoustic Equalization optymalizuje zakres częstotliwości, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku, a zastosowanie technologii TriPort zapewnia idealną równowagę między wyrazistymi, głębokimi basami a lekką, kompaktową konstrukcją. Przemyślana konstrukcja, niewielka waga i poduszki słuchawki z pianki z pamięcią zapewniają najwyższy komfort podczas długiego użytkowania.

mają odłączany kabel, co ułatwia przenoszenie i zwiększa ich trwałość. W zestawie znajduje się markowy twardy futerał. Waga głośnika Bose OE2 wynosi zaledwie 140 gramów.

Doskonały wybór, a produkty Bose są dostępne we wszystkich .

Powiązane artykuły

Partner strategiczny

Czołowy polski przedstawiciel firm oferujących komponenty audio, kina domowego oraz systemy automatyki domowej.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompleksowych instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.

Nasze projekty można zobaczyć (i usłyszeć) w najlepszych pubach, cenionych restauracjach oraz w domach wielu, liczących się i znanych muzyków, biznesmenów, sportowców.